aldona - komentarze


ten blog będzie dalej istniał a tak wogule to ludzie lubią mój blog więc sie nie odzywaj a jak coś to na moje gg którego zreszto nie znasz!!papatki w następnym opisie o wakacjach!!!trzymajcie się!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.08.2005 :: 01:26 :: bic65.neoplus.adsl.tpnet.pl

Empress

Ołłłł jeah...ale masz branie.Po prostu tysiąc komentarzy i wszyscy piszą jak bardzo lubią twojego bloga.HaHaHaHaHaHaHaHaHa
29.07.2005 :: 18:15 :: bic154.neoplus.adsl.tpnet.pl

Empress

Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Pod notka niżej też dałaś komenta,że niby to ja wściekła jestem.Nie no masakra z ciebie pałorobie.Zauważ,że podpisuje się z dużej literki,więc nie tędy droga popierdoleńcu!!!!.
29.07.2005 :: 18:12 :: bic154.neoplus.adsl.tpnet.pl

Empress

Oh.Wykazałaś się znowu tym,iż jesteś pusta...musiałaś napisać,aż o mnie notke:D,bo chciałaś pokazać jaka to jesteś fajna...jakoś ci to nie wychodzi.Tak poza tym to jakoś nie widać,aby ktoś lubiał ten blog,bo nikt tu nie zagląda...haha...a dając sama komentarz w pierwszej notce to już w ogóle szczyt prostoty i głupoty,więc oszczędź innym,a zreszta jakim innym jak tu nikt nie zagląda.Tak poza tym naucz się pisac i ortografii analfabetko.
Z tym gg to też jebnęłaś jak łysy warkoczem o kant kuli lamusie.
Jesteś żałosna i naprawde żal mi ciebie,a wchodzić będe,bo mam zieje z ciebie i idealny dowód na to jakie to gówniarstwo jest pojebane.
Do kogo to ...papatki w następnym opisie o wakacjach!!!trzymajcie się!!!!!!...
jak nikt ci nic nie komentuje,a nawet nie zagląda tu...GRATULUJE! TRAFIASZ DO PARADY IDIOTÓW!.
Ciekawe czy dasz sobie pare komentów od siebie...ale nie zapomnij wylogowac się z serwisu...buahahahahahahahaha.


Talk.pl :: Wróć